Pippa Middleton na imprezie u wicehrabiego. Ma nowego chłopaka? [WIDEO]

Pippa Middleton podczas swojej wizyty we Francji nie stroni od skandali! Najpierw przykra sytuacja z pistoletem wymierzonym w fotoreportera, a teraz... nagranie z 'dekadenckiej' imprezy w której uczestniczyła. Siostra księżnej Cambridge bawi się na bogato!

Na imprezie obecni byli reporterzy jednego z francuskich programów. Udało im się uchwycić kilka 'smaczków' (Pippa pojawia się w 17 minucie filmiku) :

Ubrana w różowo-złotą sukienkę, Pippa prezentowała się doskonale. W pewnym momencie kamera uchwyciła ją w towarzystwie brata gospodarza, wicehrabiego Marcy de Soultrait. Lekko zawstydzona, powiedziała mu, że może pozować do zdjęć, ale nie będzie udzielać wywiadów. Chwilę później, rozbawiony wicehrabia krzyknął do kamery:

'Pippa to moja nowa dziewczyna!'

To rozśmieszyło piękną siostrę księżnej Cambridge, ale nie przekonało ją do odpowiadania na pytania dziennikarzy. Mimo tego, uroczo uśmiechała się przed kamerą i wydawało się, że świetnie się bawi.

Interesująca jest też sama oprawa imprezy, w której uczestniczyła Pippa. Kreacje udające XVIII-wieczne stroje, tancerki burleski, karły w rozmaitych kostiumach i gospodarz pozujący do zdjęć w obroży i na smyczy. Cóż, Francuzi się bawią, kosztów nie liczą.

Pippa Middleton wraz z gospodarzem imprezy, wicehrabią Arthurem de Soultrait. (Fot. Facebook / Vicomte de Soultrait)

Jak myślicie, czy piękna Pippa Middleton faktycznie znalazła sobie chłopaka wśród francuskiej arystokracji? To byłoby dość... interesujące.

Chiński gangster zgubił komórkę. Znaleźli ją, zgrali zdjęcia i wrzucili do sieci>> Kochankowie, romanse, skandale. Dużo skandali. Barwne losy rodu Grimaldich [18+] >>

Więcej o: