Pokaz hipnozy wymknął się spod kontroli. Pięć nastolatek nie mogło się wybudzić [WIDEO]

Maxime Nadeau, 20-letni początkujący hipnotyzer został zaproszony przez dyrekcję do żeńskiej szkoły w kanadyjskim mieście Sherbooke. Miał dać pokaz swoich umiejętności. Nie przypuszczał, że ten seans zupełnie wymknie się spod kontroli.

Występ hipnotyzera miał być atrakcję z okazji zakończenia roku szkolnego. 13-letnie uczennice z zainteresowaniem przyglądały się, jak Nadeau wprowadza ich koleżanki w trans. Jednak nagle okazało się, że hipnotyzer nie jest w stanie wybudzić pięciu z nich . Zobacz zdjęcia z seansu >>>

Nauczyciele wpadli w panikę. Jedna z dziewczynek pozostała nieprzytomna przez 5 godzin . Z transu wyprowadził ją dopiero sprowadzony do szkoły nauczyciel hipnozy Nadau, Richard Whitbread. Dziewczynkom nic się nie stało, ale 13 innych uczennic po pokazie cierpiało z powodu mdłości i bólów głowy.

Dyrektor szkoły Daniel Leveille przyznał, że popełnił błąd zapraszając hipnotyzera. Dodał, że przed seansem nie zdawał sobie sprawy, że dzieci poniżej 14. roku życia nie powinny być poddawane hipnozie , ponieważ są zbyt podatne na sugestię.

TOP 5 najgłupszych terapii medycyny alternatywnej [NIE RÓBCIE TEGO W DOMU] >>

Ma 9 lat, zarabia setki tysięcy funtów. Zobacz obrazy genialnego chłopca [FOTO] >>

Więcej o: