10-latek znalazł w bochenku chleba z Tesco... [PASKUDNE!]

Przykra niespodzianka spotkała Williama Evansa z Wielkiej Brytanii, który chcąc przyrządzić sobie kanapkę, natrafił zapakowane wraz z chlebem niewielkie zwierzątko.

"Początkowo myślałem, że to liść. Odwinąłem opakowanie i zobaczyłem jaszczurkę! Zdecydowanie odechciało mi się jeść" , mówi chłopiec.

Rodzice Williama twierdzą, że chleb został upieczony w jednym ze sklepów w Axminster. Stworzenie musiało dostać się do niego podczas pakowania w folię. "Chleb musiał być wtedy jeszcze ciepły, bo odcisk ciała jaszczurki jest bardzo wyraźny", komentuje poruszony ojciec chłopca.

Rodzice dziecka zgłosili sprawę w lokalnym sklepie sieci Tesco. Na miejscu usłyszeli jednak, że gad nie mógł się znaleźć w opakowaniu , z uwagi na wysokie standardy higieny w Tesco. "Przeprowadziliśmy wnikliwą kontrolę piekarni oraz reszty sklepu i nie znaleźliśmy niczego niepokojącego", zapewnia rzecznik sieci.

Choć sklep odpiera zarzuty, rodzina Evansów nie zamierza się poddać. Ojciec 10-latka planuje złożyć skargę do organów zajmujących się ochroną zdrowia i higieną. "Na wszelki wypadek trzymamy bochenek z jaszczurką w lodówce - jako dowód", ostrzega.

Chiński gangster zgubił komórkę. Znaleźli ją, zgrali zdjęcia i wrzucili do sieci>>

Więcej o: