18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Strona z filmami porno pomoże w walce z rakiem piersi. Za każde 30 obejrzanych filmów przekaże...

Serwis z darmowymi filmami dla dorosłych pornhub.com postanowił aktywnie włączyć się do walki z rakiem piersi i do kampanii "Save the boobs" ("ocal cycki") zaangażował swoich użytkowników. Im częściej ci będą zaglądać na stronę, tym więcej pieniędzy trafi na konto fundacji zajmującej się badaniami naukowymi nad chorobą nowotworową.

Za każde 30 obejrzanych w serwisie filmów w październiku właściciele serwisu wpłacą na konto badań nad rakiem 1 centa. Taka suma może wydawać się niewielka, jednak licznik wyświetleń na stronie rośnie w zawrotnym tempie. Ale jest jeden warunek: liczą się tylko filmy oznaczone tagami "małe piersi" i "duże piersi".

Akcja odbywa się w związku z miesiącem świadomości raka piersi (BCAM ) - corocznej kampanii mającej na celu zdobycie funduszy niezbędnych do realizacji kampanii dotyczących prewencji, odkrycia, leczenia i opieki pooperacyjnej.

To nie pierwszy raz, kiedy serwis z filmami dla dorosłych zaangażował się w walkę z rakiem piersi. W ubiegłym roku po Nowym Jorku jeździł autobus sygnowany logiem strony, w którym kobiety mogły dokonać darmowego badania piersi.

Więcej o: