Jak Kate i William nazwą swoje dziecko? Już zaczęły się spekulacje

Jest tyle możliwości... Na szczęście Kate i William nie muszą ograniczać się do jednej z nich - w końcu arystokraci zwykle noszą kilka imion.

Dzieciom z rodziny królewskiej zwykle nadaje się tradycyjne imiona, takie jak Jerzy, Edward, Elżbieta czy Maria . Wiele osób oczekuje, że jeśli Kate urodzi dziewczynkę, nazwie ją Diana w hołdzie dla tragicznie zmarłej matki księcia Williama.

Ale może Kate i William zdecydują się na coś bardziej oryginalnego? Z pomocą przychodzą im Linda Rosenkrantz i Pamela Redmond Satran z serwisu Babyzone, które mają aż 14 propozycji . Imiona, które wybrały są mniej oczywiste, ale odwołują się do tradycji brytyjskiej rodziny królewskiej.

Listę otwiera Adelajda , imię uwielbianej przez poddanych żony Williama IV. Inne propozycje dla dziewczynki to m.in. Amelia (imię bardzo popularne w Wielkiej Brytanii, nosiła je córka Jerzego II), Charlotte (jak piszą autorki listy "to bardzo kobiece i wyrafinowane imię") i Dorota ("Dorothea" oznacza "dar od Boga").

Propozycje imion dla chłopca to m.in. Leopold (po synu królowej Wiktorii), August (drugie imię Jerzego II) i Fryderyk (imię wielu królów i książąt, jak zauważa Babyzone, "brzmi bardzo królewsko").

Więcej o: