Tak wygląda mężczyzna deportowany z Arabii Saudyjskiej za to, że był... zbyt przystojny [ZDJĘCIA]

Czy można być za bardzo przystojnym na uczestnictwo w jakimś wydarzeniu? Zdaniem organizatorów festiwalu Jenadrivah - jak najbardziej!

Trzech delegatów ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich zostało odesłanych do domu. Powód - wyglądali "zbyt dobrze" . Jak donosi arabska gazeta internetowa "Elaph":

Przedstawiciel organizatora festiwalu powiedział, że mężczyzn wykluczono z udziału w festiwalu Jenadrivah, ponieważ byli "zbyt przystojni". Saudyjska Komisja ds. Promocji Cnoty i Zapobiegania Rozpuście obawiała się, że kobiety mogą zwariować na ich punkcie.

Oficjalne stanowisko Zjednoczonych Emiratów Arabskich w tej sprawie głosi, że policja religijna Arabii Saudyjskiej była zaniepokojona z powodu niezapowiedzianej wizyty pewnej artystki. Niestety, władze żadnego z krajów nie ujawniają jej nazwiska. Niejasny jest też związek między pojawieniem się artystki na festiwalu a deportacją trzech delegatów.

Bezpośrednio po interwencji policji religijnej organizatorzy festiwalu pomogli w rozpoczęciu procedury deportacyjnej trzech mężczyzn . Odesłano ich do stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Abu Dhabi.

Jeśli nas gdzieś nie chcą - zbyt atrakcyjny wygląd to wytłumaczenie, które każdy z nas chciałby usłyszeć. Mimo wszystko łączymy się w bólu z arabskimi delegatami, jeśli go odczuwają.

Więcej o: