Fani Justina Biebera wściekli na TVN. "Z Beliebers się nie zadziera! Tak to się skończy!" [ZOBACZ]

We wczorajszych "Faktach" podano, że Justin Bieber za dwa lata zamierza polecieć w kosmos. Zaznaczono, że to dobra wiadomość. Złą wiadomością miało być to, że planuje później wrócić na Ziemię. Ten niewinny żarcik rozwścieczył fanów nastoletniego muzyka.
W sprawie lotów w kosmos są wiadomości dobre i złe. Dobra to ta, że poleci Justin Bieber. Właśnie kupił za 250 tys. dolarów bilet, i już za dwa lata za sprawą takiego pojazdu jego gwiazda rozbłyśnie wśród gwiazd. Teraz pierwsza - dla Ziemian. Bieber wróci z kosmosu.

Właśnie te słowa sprawiły, że fani muzyka - nazywający siebie "Beliebers" (w luźnym tłumaczeniu: wierzący w Biebera) - wkurzyli się na TVN. Niedługo później na Twitterze zaczął się festiwal pogróżek.

Pewna zaangażowana fanka postanowiła zaprotestować też na profilu TVN na Facebooku:

Nie wygląda jednak na to, żeby TVN przejmował się pogróżkami Belieberów. Trudno im się dziwić - fani Justina Biebera to w zdecydowanej większości nastoletnie dziewczęta. Nie zapowiada się, żeby w najbliższym czasie zaczęły atakować siedzibę TVN czy wozy transmisyjne należące do stacji.

A przynajmniej mamy taką nadzieję.

Więcej o: