[HIT SIECI] Młoda piosenkarka i jej tragiczny występ w "Dzień Dobry TVN"

Wielokrotnie donosiliśmy Wam o nieudolnych DJ-ach i muzykach, którzy padli ofiarą playbacku. Dziś znów mamy dla Was wieści z frontu. Polski internet zadrżał w posadach za sprawą 22-latki, Patrycji ''Patty'' Dłutkiewicz, która wystąpiła w programie śniadaniowym ''Dzień Dobry TVN''. A właściwie za sprawą zespołu, który jej towarzyszył...

Zanim jednak opiszemy sprawę, zobaczcie sami to epokowe wykonanie:

 

W sieci zawrzało. Główne zarzuty skierowane są do gitarzystki zespołu. Pół biedy gdyby chodziło o jej dość swobodny strój, jednak internauci nie zostawiają suchej nitki na umiejętnościach dziewczyny. Oberwało się także drugiej instrumentalistce, która miała grać na klawiszach, jednak nie zrobiła tego tak widowiskowo, jak jej koleżanka z zespołu.

Jakaś wizjonerka gitary, łapie akordy, których wcześniej żaden gitarzysta nigdy nie złapał.
Gdyby ta dziewczyna chociaż potrafiła jakikolwiek akord złapać i jakkolwiek wejść w rytm piosenki i uderzać tak jak słychać że jest grane. Śmiech na sali...
Mam rozumieć, ze to jakaś nowa kabaretowa grupa tak ? Bo bardzo zabawnie to wszystko wygląda - Panie wyjęte żywcem z czasopisma dla Panów, stroje jak z klubu go-go, usta napompowane jak u Dodki... Jedna Pani udaje, że umie trzymać gitarę a druga, że potrafi trafiać w klawisze
Tyle lat z gitarą i nie wiedziałem, że trzyma się ją w tę stronę...
Od 10 lat gram na gitarze, ale uważam, że muszę skorzystać z lekcji u tej Pani, bo może nauczyłbym się tej innowacyjnej techniki i ruchów scenicznych :)
Poziom żenady został wyniesiony na nowy poziom...

Sama Patty skomentowała swój występ na swoim facebookowym profilu (pisownia oryginalna).

ja pierdykam to jest jakas masakra!!! ponad 2,5 tys lajków w 2 godziny :O ponad 120 komentarzy!! ja wiem,że kochacie moje piekne "muzykantki" :D pamietajcie, aby miec zawsze do siebie dystans, przelamuje bariery,robie cos "innego", dla mnie to zabawne, dla niektorych zenujace, ale to dobrze! a najbardziej sie ciesze z tego,ze piosenka sie podoba!!!!!!!!! jestescie niesamowici! ? juz jutro premiera! ja swoj egzemplarz juz kupilam! ;-) jestem na maxa zadowolona!!! ?

Okazało się, że gitarzystką współpracującą z Patty jest uczestniczka drugiej edycji programu Top Model - Angelika Fajcht, która zasłynęła m.in. tym, że po zdobyciu tytułu magistra z politologii chciała pójść ''na doktorata''.

Jednak wbrew temu co by się mogło wydawać, Patty nie jest nowicjuszką na rynku muzycznym. Opublikowany w ubiegłym roku klip do jej utworu '' (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas'' wyświetlono już ponad 13 milionów razy. To dość dobry wynik i Patty o tym doskonale wie. Chyba właśnie dlatego w ''Krzyku'' tak często używa sprawdzonego już w jego popularnym poprzedniku ''nanana''.

Niestety wiemy czy przy nagrywaniu utworu o mordzie na uczuciu, zespół Patty składał się z tych samych kobiet, które były odpowiedzialne za sukces poprzedniego utworu, czy to nowy nabytek. Mamy jednak nadzieję, że to nie koniec ich wspólnych występów.

Więcej śmiesznych filmików znajdziecie na naszym Facebooku >>>

Więcej o: