Barack Obama pomógł ciężarnej kobiecie. ''Właśnie to się dzieje, gdy mówię zbyt długo''

Barack Obama po raz kolejny udowadnia, że zawsze zachowuje trzeźwość umysłu. Kiedy podczas jego przemówienia kobieta, która stała za nim zaczęła mdleć, prezydent zareagował natychmiast.

Do zdarzenia doszło przed Białym Domem, podczas przemowy Obamy na temat reform w opiece zdrowotnej. Po 25 minutach ciężarna Karmel Allison, która została zaproszona jako przedstawicielka Amerykańskiego Stowarzyszenia Diabetyków, zaczęła źle się czuć, a nogi odmówiły jej posłuszeństwa.

Jednak Obama w porę zareagował i złapał kobietę zanim całkowicie straciła przytomność. Prezydent od razu żartobliwie skomentował całe zajście ''Właśnie to się dzieje, gdy mówię zbyt długo''.

Kobieta została odprowadzona z podestu i udzielono jej pomocy medycznej. Po zdarzeniu Allison napisała na Twitterze, że czuje się dobrze.

Wszystko jest w porządku, świecie - to były zwykłe zawroty głowy. @BarackObama, dziękuję za złapanie mnie!

Karmel Allison została zaproszona do Białego Domu, ponieważ od 9 roku życia cierpi na cukrzycę i przez wiele lat musiała zmagać się z wysokimi kosztami opieki zdrowotnej.

Jednak nie wszyscy twierdzą, że to co zrobił Barack Obama było w jakimkolwiek stopniu bohaterskie. W sieci pojawiają się głosy, że całe zdarzenie było ustawione. Raczej nie dowiemy się, jak było naprawdę, ale zajście zostało zarejestrowane przez kamerę. Oceńcie sami.

Macie wolną chwilę? Zajrzyjcie na nasz profil na Facebooku >>>

Więcej o: