Ridge Forrester wraca do ''Mody na sukces''. Po ponad roku nieobecności i z nową twarzą...

Chociaż niewiele osób przyznaje się do oglądania legendarnej już opery mydlanej ''Moda na sukces'', to prawie każdy kojarzy losy rodu Forresterów. Nic dziwnego, w końcu od wyemitowania pierwszego odcinka serialu minęło 26 lat. Teraz jednak ''niedzielni widzowie'' mogą mieć problem z rozróżnieniem wszystkich postaci.

Jak podał portal TV Guide , do serialu powróci Ridge Forrester. Jednak nie będzie już grany przez doskonale znanego wszystkim Rona Mossa, bo ten w zeszłym roku zrezygnował ze swojej roli. Nowej twarzy Ridge'owi Forresterowi udzieli Niemiec, Thorsten Kaye. Aktora będzie można zobaczyć na ekranach telewizorów już 13 grudnia.

Na razie niewiele wiadomo o tym, w jakich okolicznościach Ridge pojawi się w rodzinnym domu. Producenci podają jedynie, że mężczyzna wróci po ponad rocznym pobycie w Paryżu, żeby pojednać się ze swoją byłą partnerką - Brooke , która jednak, ku jego zaskoczeniu, jest zaręczona z Billem Spencerem. Powrót Ridge'a, na pewno skomplikuje ich relacje.

Sam aktor przyznaje, że nie spodziewał się, iż rola, którą otrzyma będzie tak znaczącą dla telenoweli. Gdy rozpoczynał rozmowy z producentami, zdecydował się, że zagra w produkcji nie wiedząc w jaką postać ma się wcielić. O jego przyszłej roli powiedzieli mu... dziennikarze.

- Gdy pojawiła się możliwość zagrania w ''Modzie na sukces'', byłem bardzo podekscytowany i nie interesowało mnie nawet to, kogo będę grał - mówi Kaye w rozmowie z TV Guide. Dopiero po otrzymaniu telefonu od was dowiedziałem się, że wcielę się w Ridge'a, który jest jednym z filarów serialu.

Nowy serialowy Ridge może nie być znany dla polskim widzom. Do tej pory grał w produkcjach takich, jak: ''Bestie z morza powracają'' i ''Bezszelestni mordercy'' oraz serialach ''All My Children'' i ''Smash''. Mężczyzna ma obawy, że widzowie będą narzekać, gdy zobaczą, iż nie jest tak przystojny, jak Ronn Moss.

- Rozmawiałem z Ronnem kilkukrotnie, to fantastyczny, przystojny facet. A ja mam twarz radiowca, więc widzowie będą mieli niezłą niespodziankę, bo podczas pobytu zagranicą Ridge zmienił się w brzydkiego Europejczyka. Być może przeszedł nieudaną operację plastyczną w Serbii i będzie chciał, żeby zwrócono mu pieniądze - zażartował Kaye.

Ronn Moss postanowił, że zakończy swoją przygodę z serialem, gdy w sierpniu 2012 roku obniżono jego honorarium. W ''Modzie na sukces'' grał przez 25 lat.

''Moda na sukces'' zadebiutowała w amerykańskiej telewizji CBS w 1987 roku, a na odbiornikach polskich widzów gości od 19 lat. Jednocześnie jest to najdłużej emitowany serial w Polsce. Do tej pory powstało już prawie 6700 odcinków tej opery mydlanej.

Macie wolną chwilę? Zajrzyjcie na nasz profil na Facebooku >>>

Więcej o: