"Wrzucam swoje rozbierane zdjęcia do sieci. Wyjaśnię Wam, dlaczego to robię"

28-letnia Amber Martin nie wygląda jak aniołek Victorias Secret, jednak nie wstydzi się prezentować swojego ciała w internecie. Dziewczyna postanowiła wyjaśnić, co daje jej pokazywanie swoich nagich zdjęć nieznajomym.

Spodobało Ci się?

Amber jest jedną z gwiazd Gone Wild - popularnej podstrony serwisu Reddit, gdzie kobiety i mężczyźni publikują swoje erotyczne zdjęcia. Nie wszyscy z nich wyglądają jak modele, a jakość fotografii zwykle pozostawia wiele do życzenia. Mimo to komentarze są zdumiewająco kulturalne - administratorzy szybko usuwają chamskie uwagi.

Większość osób wrzucający zdjęcia na Gone Wild zasłania twarze. Ale nie Amber.

- I tak mam charakterystyczne tatuaże, więc zakrywanie twarzy nie ma sensu - tłumaczy dziewczyna w rozmowie z Upvoted.com .

- Gdy pierwszy raz opublikowałam swoje zdjęcia, myślałam się, że trafi się kilka miłych komentarzy, ale większość będzie raczej niesympatyczna - mówi Amber i dodaje, że "nie spodziewała się, że wzbudzi takie zainteresowanie".

- Setki tysięcy kliknięć w moje zdjęcia, mężczyźni oferujący mi drogie prezenty, wakacje. Nie przyjęłam żadnej z tych propozycji, ale to było fajne. W końcu zawsze byłam "tą brzydszą przyjaciółką". Chłopcy, którzy mi się podobali, zagadywali do mnie, tylko po to, żeby spytać, czy któraś z moich ładnych koleżanek nie poszłaby z nimi na randkę - wspomina 28-latka.

Amber nie ukrywa, że publikowanie nagich zdjęć to dla niej sposób na walkę z kompleksami:

- Tak, to podnosi moją samoocenę. Przez 14 lat cierpiałam na anoreksję, nienawidziłam swojego ciała. Aż do zeszłego roku nie byłam szczególnie pewna siebie. Lubię to, ze przyciągam uwagę. A poza tym na Gone Wild znalazłam przyjaciół, zarówno wśród mężczyzn, jak i wśród kobiet. Podoba mi się, że możemy pokazywać sobie nawzajem swoje zdjęcia i wspierać się.

Do tego dochodzą zupełnie wymierne korzyści. Wielu osobom erotyczne zdjęcia mogłyby zaszkodzić w karierze. W przypadku Amber jest odwrotnie:

- To świetny sposób, żeby się pokazać. Mogę promować kanał o grach komputerowych, który współtworzę, dostałam wiele ofert pracy jako modelka - przyznaje dziewczyna.

Spodobało Ci się?