Deser.Gazeta.pl łączy się z Buzz.Gazeta.pl! Dziękujemy za ostatnich 11 lat razem

Drodzy Czytelnicy!

Nasza redakcja łączy siły z serwisem rozrywkowo-newsowym Buzz.Gazeta.pl! Już od 1 kwietnia br. wszystkie treści, jakie mogliście znaleźć na Deserze - i wiele więcej! - znajdziecie na stronie Buzz.Gazeta.pl.

Pod nowym adresem będą na Was czekały wszystkie nasze archiwalne artykuły oraz zupełnie nowe memy, nie-newsy, galerie i zagadki!

Będą teksty, od których Deser rozpoczynał swoje istnienie (spójrzcie na to!). Będą nasze ulubione [MEMY] - codzienne, tygodniowe, miesięczne, każde. Będą wiadomości, które wywołują śmiech i pozwalają odpocząć od trudów codzienności. Będą galerie, które od wielu lat tak lubicie. Dalej będziecie też mogli sprawdzić u nas, co w internecie śmiesznego piszczy.

Ale będzie też jeszcze WIĘCEJ - emocjonujące i interesujące wiadomości na czasie - te lokalne i krajowe, świeże informacje, a także nutka nostalgii i niejedna okazja do powspominania starych dobrych czasów!

Dziękujemy za ostatnie 11 lat, które spędziliście w serwisie Deser.Gazeta.pl i w aplikacji, serdecznie zapraszamy Was pod nowy adres!

Redakcja Deser.Gazeta.pl - Emilia, Justyna i Magda