Poznaj Misterów Kostnicy 2008!

Były kalendarze z przystojnymi policjantami, strażakami, a nawet księżmi. Kalendarza z dobrze zbudowanymi pracownikami kostnic i domów pogrzebowych nie było. Do niedawna. Wydanie na rok 2008 właśnie pojawiło się w USA i zrobiło wielką furorę. Zaskoczeni?

Todd Harra, czyli Mister Styczeń, też był zaskoczony. - Na co dzień pracuję w Domu Pogrzebowym McCrery w Wilmington i, mówiąc szczerze, nie spodziewałem się takiego sukcesu - stwierdził 25-latek w rozmowie z telewizją ABC. - Bardzo się cieszę, bo w ten sposób walczę ze stereotypami dotykającymi moich kolegów po fachu. Serio, nie jesteśmy sztywniakami! - zapewnił. Panie Harra, wierzymy, naprawdę!

Wszystkich zgorszonych widokiem nagich klat amerykańskich grabarzy zapewniamy: kalendarz Mężczyzna Kostnicy 2008 to przedsięwzięcie całkowicie charytatywne. Zyski z jego sprzedaży wpływają na konto fundacji, która pomaga finansowo kobietom chorującym na raka piersi.

Wydania kalendarza z dwóch lat oraz koszulki i inne gadżety z napisem "Mężczyzna Kostnicy" można już kupić w internecie .

Więcej o: