Ranking Playboya

Playboy zapytał Polki i Polaków: kto jest idealnym mężczyzną? Z kim najchętniej poszedłbyś/poszłabyś do łóżka? Zgadniesz kto wygrał?

Wyniki są naprawdę zaskakujące. Ponieważ z zasady rzadko piszemy o popularnych aktorach i piosenkarzach, skupimy się na ludziach polityki, sportu i dziennikarzach, którzy znaleźli się na nobilitującej liście Playboy'a . No to zaczynamy.

Męskie ideały

Idealnym mężczyzną-wzorem według panów jest Krzysztof Hołowczyc. Przystojny kierowca otrzymał 11% głosów. Dla badanych istotna jest siła fizyczna - na trzecim miejscu uplasował się Pudzian. Co ciekawe panowie głosowali także na prezenterów telewizyjnych: Kamila Durczoka (piąte miejsce), Macieja Orłosia (dziewiąte). Mężczyźni cenią sobie także umundurowanych - na jedenastym znalazł się Roman Polko.

Co na to panie? Idealnym mężczyzną został - po raz kolejny - Artur Żmijewski (otrzymał 18,25% głosów). Na szczęście nie tylko aktorzy znaleźli się na liście ideałów. Czwarte miejsce zajął Kamil Durczok (11,37%), który jak widać jest najbardziej cenionym dziennikarzem. Jednak jego pozycja jest zagrożona - po piętach depcze mu Krzysztof Ibisz (11,02%). Krzysztof Hołowczyc - szarmancki kierowca i eurodeputowany - otrzymał 7,5% głosów i zajął 11. miejsce. Tuż za nim uplasowali się: Maciej Orłoś (7,29%) i Tomasz Lis (6,86).

Donald Tusk w objęciach Dody (fot. dzięki uprzejmości "Teraz My") Donald Tusk w objęciach Dody (fot. dzięki uprzejmości "Teraz My")

Z kim do łóżka? Z kim do ślubu?

Kolejne pytania Playboya były jeszcze ciekawsze. Z kim panowie najchętniej poszliby na kolację? Wygrała oczywiście Doda. Na szczęście mężczyźni mają też inne ideały. Na 2. miejscu znalazła się prezenterka Grażyna Torbicka. Wielu Polaków chętnie zjadłoby kolację w towarzystwie Jolanty Kwaśniewskiej (12. miejsc) i Moniki Olejnik (13.).

Z kim panie najchętniej poszłyby do restauracji? No cóż... z Arturem Żmijewskim. Wysoko - na trzecim miejscu - uplasował się prezenter telewizyjny Krzysztof Ibisz. A na 15. pozycji znalazł się nasz faworyt - Szymon Majewski (nie wiedzieć czemu Ędward Ącki nie wszedł do pierwszej piętnastki...).

Z kim panowie najchętniej poszliby do łóżka? Tu też nie było zaskoczenia - wygrała Doda. 11. pozycja przypadła Kindze Rusin. Na 15. miejscu znalazła się natomiast... Jolatna Kwaśniewska. Jak widać, żona prezydenta Kwaśniewskiego wciąż wzbudza spore emocje wśród męskiej części społeczeństwa. A z kim panowie najchętniej wzięliby ślub? Uwaga: w tej kategorii Doda nie wygrała! Zwyciężyła za to... Kasia Cichopek. Na 4. miejscu znalazła się dziennikarka Kinga Rusin, tuż za nią znów - Grażyna Torbicka. Idealnymi żonami byłyby także panie Kwaśniewskie. Ola znalazła się na 7. pozycji, Jolanta Kwaśniewska - na 10.

Polki najchętniej poszłyby do łóżka z.... nie, to robi się już nudne i tak wszyscy wiemy, kto wygrał. Idziemy dalej. Seksowny okazał się wiecznie uśmiechnięty Krzysztof Ibisz (6. miejsce), dwa miejsca dalej - szybki i wysportowany Krzysztof Hołowczyc (8.). Według Polek bardzo pociągająca jest sił fizyczna - 7. miejsce dla Pudziana i pozycja polityczna - na 13. pozycji znalazł się... premier Donald Tusk ! A z kim do ślubu? Pierwsze miejsce - bez zmian. Co ciekawe, na liście idealnych mężów znalazł się tylko jeden polityk - doceniony także przez nasze czytelniczki - Radek Sikorski! Okazuje się, że panowie z rządu mają spore powodzenie... Choć - według Polek - do Artura Żmijewskiego wciąż im baaardzo daleko.

Więcej o: