Ludzie o nieprawdopodobnych zdolnościach - zobacz co potrafią!

Jest ich bardzo niewielu, jednak są znani na całym świecie. Wprawiają w osłupienie lekarzy i naukowców. Niektórzy nie wierzą, że oni istnieją naprawdę. My nie mamy wątpliwości. Zobacz ludzi o niewiarygodnych zdolnościach!  

6. Liew Thow Lin . Ten 70-letni emeryt z Malezji to ludzki magnes. Żelazko, młotek, czy sztućce przyłożone do jego ciała nie spadają. Największe osiągnięcie? Mężczyzna przyłożył do ciała metalową tabliczkę, do której przywiązany był samochód i... przeciągnął pojazd. Zobacz!

5. Rubberboy , czyli najbardziej giętki człowiek świata. Jest pięciokrotnym rekordzistą Guinnesa. Jego występ publikowaliśmy już w Deserze. Co potrafi?

4. Mężczyzna, który nie potrzebuje snu. 64-letni Thai Ngoc w 1973 dostał potwornej gorączki. Od tamtego czasu nie może spać. W ogóle. Thai nie wie, czy bezsenność ma jakiś wpływ na jego zdrowie. Fakty są takie - mężczyzna nie śpi od ponad 20 lat i funkcjonuje normalnie - je, pracuje, czuje się dobrze. Jak to możliwe?

3. "Król zębów". Malezyjczyk Rathakrishnan Velu siłą szczęk wprawił w ruch lokomotywę i siedem wagonów. 300-tonowy pociąg przywiązany do stalowych lin przeciągnąl zębami. Mężczyzna twierdzi, że to wszystko dzięki opanowaniu sztuki koncentracji sił na wybranej części ciała.

2. Chłopiec, który widzi choć nie ma oczu. Ben Underwoodtaught jest niewidomy. Mimo, iż nie ma oczu żyje zupełnie normalnie: gra w koszykówkę, jeździ na rowerze, pisze na komputerze. Jak to możliwe? Ben słyszy doskonale. Dzięki temu nie potrzebuje laski, ani psa przewodnika. Chłopiec jest jedyną osobą na świecie, u której słuch prawie całkowicie zastąpił wzrok. Jest niesamowity!

1. Genialny umysł. Daniel Paul Tammet pochodzi z Wielkiej Brytanii. Prasa pisze o nim: sawant, czyli upośledzony geniusz. Zdolności jego umysłu wprawiają w osłupienie wybitnych naukowców. Mężczyzna potrafi wykonać nawet najbardziej skomplikowany rachunek bez użycia kalkulatora, zapamiętuje niewiarygodne ilości informacji (pobił rekord Europy zapamiętując 22,514 cyfr liczby Pi) i z łatwością uczy się języków obcych. Zobacz!

Więcej o: