Przystojny model w MSWiA - zobacz!

Piotr Targiński - szef gabinetu politycznego Grzegorza Schetyny i były asystent Donalda Tuska - pracował jako model. I zapewnia: to była naprawdę ciężka praca.

Na stronie Fashion TV przy jego nazwisku jest zdjęcie przyszłego dyrektora nagiego od pasa w górę, w postrzępionych dżinsach - pisze "Gazeta Wyborcza". Można też przeczytać opis: "Wzrost 183 cm, klatka 102 cm, talia 80 cm, biodra 93 cm, buty 43, oczy zielone, włosy ciemny blond". Strona reklamuje się hasłem: "Atrakcyjni globalnie, newsowo poinformowani, piękni i zdrowi".

Jak Targiński godzi wizerunek modela z poważną funkcją polityczną? - Od przeszłości nie ucieknę. Nic nie poradzę, że pojawiam się w portalach o modzie. Pracę modela wykonywałem na studiach, to był sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. W zdjęciach, do których pozowałem, nie ma nic złego - mówi Targiński "Gazecie Wyborczej".

Targiński zapewnia, że do funkcji szefa gabinetu w jednym z najważniejszych resortów jest dobrze przygotowany. Skończył politologię na UW i studia podyplomowe w SGH, studiuje też w Prywatnej Wyższej Szkole Nauk Społecznych.

Zobacz zdjęcia Piotra Targińskiego na ftv.pl.

Więcej o: