Nelli demaskuje "Donalda Schetynę"; PO zaprzecza!

Nelli Rokita po raz kolejny demaskuje członków PO. Czym zaskoczyła nas tym razem? W rozmowie z gazetą.pl posłanka PiS ujawniła, iż Donald Tusk i Grzegorz Schetyna to tak naprawdę jedna i ta sama osoba, czyli... Donald Schetyna.

Kim jest tajemniczy Donald Schetyna?

Zaczęło się zwyczajnie. Nelly mówiła o Grzegorzu Schetynie, którego określiła "kierownikiem budowy" Platformy. Zapytana, czy to określenie nie należy się Donaldowi Tuskowi, powiedziała z pełną powagą: - To jest jedna osoba, która się nazywa Donald Schetyna. A, że mają dwa ciała... to jest może i normalne w polityce.

Co sądzi Nelli o niejakim Dolnaldzie Schetynie? - Jest taką roślinką bez korzeni - mówi. I dodaje po chwili: - I te korzenie to jest Grzegorz Schetyna. Dlatego Donald Schetyna nie byłby pełną osobą. Dopiero Grzegorz dodaje mu tej siły.

- Nie ma Donalda bez Grzegorza - konkluduje Nelli.

Posłuchaj: Nelli Rokita dla gazety.pl

Palikot dementuje: Widziałem Tuska bez Schetyny!

Janusz Palikot z Platformy Obywatelskiej zaprzeczył słowom Nelli. - To są daleko posunięte żarty - sugeruje polityk. Dowód? - Wczoraj miałem okazję widzieć premiera bez Schetyny, który pojechał do Brukseli - zapewnia Palikot.

Co na to Nelli?

Palikot dementuje:

Więcej o: