Polka ma szansę wygrać konkurs na najseksowniejszego geeka!

Amerykański magazyn Wired zorganizował konkurs na najseksowniejszego geeka. W pierwszej trzydziestce znalazła się polska bloggerka - Anna Piotrowska! Informację przysłała nam czytelniczka - Kasia.  

Kim jest geek? Według polskiej Wikipedii słowo to oznacza: "człowiek, który dąży do pogłębiania swojej wiedzy i umiejętności w jakiejś dziedzinie w stopniu daleko wykraczającym poza zwykłe hobby. Pochodzi z amerykańskiego slangu młodzieżowego, gdzie jest obraźliwym określeniem mola książkowego i kujona, lecz często też bywa określeniem pozytywnym dla osoby o szczególnie ukierunkowanych zainteresowaniach i wysokiej inteligencji. W Polsce przyjęło się to drugie znaczenie, gdyż jest ono używane prawie wyłącznie przez samych geeków na określenie osób ze swojego środowiska.

Jakby nie było, geekiem określa się osobę wyjątkowo inteligentną i wyróżniająca się. Spośród zacnego grona intelektualistów, amerykański magazyn wybiera tych najseksowniejszych. Kandydatów zgłaszają sami internauci. Jeden z nich zapropnował Polkę - Annę Piotrowską .

Polska wideobloggerka cieszy się dużą sympatią internautów z całego świata. Jak poinformowała nasza czytelniczka, Piotrowska była w pierwszej trzydziestce. Teraz - jest nieco niżej. Ale i taj jest póki co najseksowniejszym polskim geekiem. Zobacz, które miejsce zajmuje teraz!

Piotrowska prowadzi Blog+tv na stronach operatora Plus. Zobaczcie , jak sobie radzi.

Więcej o: