Skandal w USA: Pani burmistrz opublikowała swoje zdjęcia w samej bieliźnie

Carmen Kontur-Gronquist jest burmistrzem amerykańskiego miasta Arlington. Jednak jej kariera polityczna może się szybko skończyć. Powód? Zdjęcia w samiej bieliźnie.  

Skandal na MySpace

Na stronie MySpace.com pani burmistrz zamieściła swoje fotografie, na których pozuje w samej bieliźnie. Zdjęcia były ogólnodostępne, od niedawna mogą oglądać je tylko użytkownicy MySpace zapisani do grona znajomych pani Kontur-Gronquist.

Zdjęcia wywołały burzę w Arlington. Pani burmistrz została ostro skrytykowana. W środę będzie musiała wytłumaczyć się na corocznym spotkaniu obywateli Arlington.

Co na to pani burmistrz?

- To moje prywatne życie . To nie ma nic wspólnego z pracą burmistrza - powiedziała w jednym z wywiadów.

Carmen Kontur-Gronquist zapewniła, że zdjęcia zostały zrobione trzy lata temu, zanim została burmistrzem Arlington. Po objęciu stanowiska nie widziała powodu, dla którego miałaby usunąć kontrowersyjne fotografie ze swojego profilu.

- Nie zamierzam zmieniać tego, kim jestem - powiedziała pani burmistrz. - Wiele osób na publicznych stanowiskach ma prywatne życie - dodała.

Jednak wielu mieszkańców Arlington to tłumaczenie nie przekonuje. - Jest tam jej zdjęcie w staniku i majtkach na wozie strażackim - powiedziała jedna z nich, Lorena Woods. - Nie chcemy, by w ten sposób reprezentowano nasze miasto - dodała.

Co sądzisz o skandalu z udziałem amerykańskiej pani burmistrz?

Więcej o: