Niesamowity tort weselny: panna młoda z kremem!

Widziałeś już ślubny tort, który jest dokładną kopią panny młodej?  

Różne są wyobrażenia panien o tym jak ma wyglądać ten jeden, idealny dzień w ich życiu. Można przecież wziąć ślub skacząc ze spadochronu, zamienić księdza na Elvisa Presley'a, albo pojechać do ołtarza karetą. Pochodząca z Teksasu Chidi Ogbuta miała równie oryginalne życzenie: tort weselny miał być idealną kopią... jej samej.

35-letnia kobieta wraz ze swoim partnerem, po 10 latach wspólnego życia postanowili odnowić małżeńską przysięgę. Kiedy zaczęli planować uroczystość wyznała mężczyźnie: chcę żeby tego dnia spełniły się wszystkie moje marzenia z dzieciństwa. A nietypowa panna młoda od zawsze śniła o... lalce zrobionej na swoje podobieństwo. Nadarzyła się więc doskonała okazja, żeby życzenia się spełniły.

Początkowo tort miał być złożony z dwóch części: pana i panny młodej, ale ponieważ czasu było niewiele, cukiernicy zgodzili się upiec tylko jednego ze współmałżonków. Dobre i to...

Słodka rzeźba miała 5 stóp wysokości , była idealną kopią Amerykanki i nawet pomimo 500 zaproszonych na uroczystość osób, nie udało się zjeść panny młodej do samego końca. Cóż, panie Ogbutta, co dwie żony to nie jedna... Aż nie sposób wpaść na to, co działo się na pierwszym ślubie!

Więcej o: