Skandal w Malezji: piosenkarz rozebrał się na scenie!

Popularny malezyjski piosenkarz zszokował publiczność, gdy podczas jednego z koncertów... zdjął koszulkę i pasek. Złamał tym samym surowe, państwowe wytyczne, według których artyści nie mogą obnażać się publicznie. Wytęp transmitowany był przez państwową telewizję.   

Malezyjczycy, którzy oglądali występ Faizala Tahira w 8TV, przecierali oczy ze zdumienia. Piosenkarz w pewnym momencie zdjął kurtkę, koszulkę i pasek, po czym rzucił nimi w publiczność. Na torsie piosenkarza namalowana była czerwona litera S.

Przedstawiciele stacji 8TV byli oburzeni. Za karę Tahir ma sześciomiesięczny zakaz pojawiania się na antenie 8TV. To nie wszystko. Za publiczne obnażanie się Faizal będzie musiał także brać udział w akcjach społecznych organizowanych przez stację. Pomoże dzieciom z domów dziecka lub starszym osobom z domów spokojnej starości.

29-letni piosenkarz w wywiadzie dla gazety "New Straits Times" przeprosił za swoje kontrowersyjne zachowanie. - Nie zdawałem sobie sprawy, że to obrazi tyle osób - powiedział.

Rząd Malezji wystosował specjalne wytyczne dla artystów występujących publicznie. Muszą oni być kompletnie ubrani - od szyi do kolan.

Więcej o: