Sarkozy: "Ty choler... idioto"! Francja oburzona

Wczoraj Gazeta.pl, donosiła o francuskiej wersji "Spieprzaj dziadu", czyli ostatniej wpadce Nicolasa Sarkozy'ego. Prezydent Francji powiedział do mężczyzny, który nie chciał podać mu ręki: "Ty cholerny idioto!". Wśród francuskich internautów rozgorzał spór: Czy Sarko miał rację? Zobacz wideo i oceń sam!  

Dlaczego Nicolas Sarkozy tak się uniósł? Prezydent Francji podczas otwarcia w Paryżu Międzynarodowych Targów Rolnych przechodził wśród tłumu ludzi i podawał im ręce. W pewnym momencie jeden mężczyzna powiedział niego: "Nie dotykaj mnie, bo mnie pobrudzisz". Sarkozy nie wytrzymał i zwymyślał mężczyznę.

Jak donosi dzisiejszy "Dziennik" filmik z wulgarnym cytatem prezydenta bije rekordy popularności w internecie, w samej Francji obejrzało go kilkaset tysięcy osób. Gazeta przytacza komentarze internautów z Francji. - To normalna reakcja na zniewagę. Brawo, Sarko, jesteśmy z Ciebie dumni! - pisze zwolennik prezydenta. "Dziennik" pisze też o licznych głosach krytyki. - Ten hipokryta pokazał prawdziwą twarz, przynosi tylko wstyd Francji - uważa jeden z przeciwników prezydenta.

Ciekawe co na to Carla Bruni ...

Więcej o: