Przyczyną alarmu bombowego było... warzywo

W czwartek do amerykańskiego biura prawnego Haller & Colvin dotarła tajemnicza przesyłka. W środku znajdował się podejrzany przedmiot. Przerażeni pracownicy biura zawiadomili policję. Jak się okazało, niepotrzebnie. Fałszywy alarm bombowy wywołała swojska rzepa.  

Michael Joyner , rzecznik policji w mieście Fort Wayne w stanie Indiana poinformował, że na miejsce wezwano jednostkę pirotechników , którzy zajęli się rozbrojeniem domniemanej bomby. Specjalnie do tego przeznaczony robot wyniósł przesyłkę na parking w pobliżu budynku. Tam paczka została prześwietlona. Mimo że technicy nie zauważyli śladów materiałów wybuchowych , policja zdecydowała się dla bezpieczeństwa zdetonować podejrzaną paczkę.

Wewnątrz przesyłki zaskoczeni funkcjonariusze znaleźli torebkę śniadaniową, a w niej... niewinne warzywo , zawinięte w chusteczkę w kolorze zielonej sałaty.

Nie udało się ustalić, kto miał otrzymać nietypową przesyłkę. Brak również informacji o nadawcy .

KONKURS NA NAJFAJNIEJSZĄ NADESŁANĄ WIADOMOŚĆ MIESIĄCA! Znalazłeś w sieci coś fajnego? Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Masz śmieszne zdjęcia? NAPISZ!

Więcej o: