Mężczyzna sprzedaje na eBay... całe swoje życie!

Ian Usher, 44-letni Brytyjczyk, wystawił na aukcji eBay swoje życie. Cena wywoławcza: jeden dolar australijski.  

Ian sześć lat temu wyemigrował do Australii. Tam się ożenił, ma wielu przyjaciół, dom, samochód i dobrą pracę. Jednak niedawno Usher, po pięciu latach małżeństwa, rozstał się z żoną. Teraz chce zacząć wszystko od początku. Jak powiedział dziennikowi "The Daily Mail", nie chce już mieszkać w domu, w którym wszystko przypomina mu szczęśliwe chwile z żoną.

- Mam dość mojego życia! Już go nie chę. Możesz je mieć, jeśli chcesz - napisał na swojej stronie internetowej .

Mężczyzna wystawił na aukcji wszystko co posiada, m.in.: dom w australijskim Perth wraz z całą jego zawartością - od mebli aż po ubrania z szafy, samochód - mazdę, motocykl Kawasaki, rower górski, a nawet swoją pracę , kontakty przyjaciół i znajomych oraz adresy ulubionych barów i restauracji. Ian liczy, że uda mu się sprzedać to wszystko za ok. 500 tysięcy dolarów.

Pracodawcy Iana, właściciele sklepu z dywanami w Perth, byli zachwyceni pomysłem wystawienia życia na sprzedaż. Zgodzili się przyjąć zwycięzcę aukcji na dwutygodniowy okres próbny. Jeśli wypadnie dobrze, otrzyma posadę Iana na stałe.

Co Ian zamierza robić, po tym, jak sprzeda swoje życie? Jak zapewnił, marzy o tym, by z portfelem i paszportem w kieszeni wsiąść do pierwszego dostępnego pociągu, wyjechać gdziekolwiek i zacząć życie zupełnie od nowa.

Ian na swojej stronie internetowej - alifeforsale - ze szczegółami opisuje swoje życie . Znaleźć można na niej także: link do aukcji oraz blog , na którym mężczyzna informuje o aktualnym stanie licytacji.

Więcej o: