Rozwód lepszy niż wygrana w totolotka?

Australijski magazyn dla mężczyzn zorganizował konkurs, w którym główną nagrodą jest... rozwód! Nieszczęśliwi mężowie mogą uwolnić się od swojego koszmaru z pomocą czasopisma.      

Wielkie wygrane w loteriach i odmianach totolotka na całym świecie zawsze budzą ogromne emocje . W pewnej australijskiej gazecie postanowiono spragnionym konkursów zaoferować nie gotówkę, a... pomoc w rozwodzie.

Magazyn ZOO chce wygranego "uwolnić do stanu kawalerskiego". Otrzyma on pomoc we wszystkich wydatkach związanych z rozwodem, jak i rozpoczęciem nowego życia. Wydawca czasopisma kupi rozwodnikowi nowe mieszkanie, telewizor, urządzi przyjęcie i pomoże znaleźć nową partnerkę.

Zasady są banalnie proste . Nieszczęśliwy mąż musi po prostu napisać do redaktorów i przekonać ich, że to on najbardziej zasługuje na pomoc w rozstaniu się z małżonką.

- Ten konkurs to idealna okazja dla naszych czytelników aby znowu byli wolnymi ludźmi - mówi redaktor naczelny Paul Merrill.

Oprócz pomocy w rozwodzie w konkursie można wygrać wiele innych nagród . Zdobywcy najwyższych miejsc mogą liczyć na wielki tort "rozwodowy", plazmowe telewizory, konsole do gier, sprzątanie domu przez 3 miesiące i roczne prenumeraty ZOO.

Nie jest to pierwszy egzotyczny pomysł magazynu. Poprzedni skierowany był do kobiet. Poproszone były o przesyłanie zdjęć dekoltów . Walczyły w ten sposób o sfinansowanie operacji plastycznej biustu.

Więcej o: