Wielka bijatyka zakończyła ślub

Kilka godzin po tradycyjnej ceremonii ślubnej para młoda przystąpiła do mniej konwencjonalnego świętowania zawarcia związku. Wielka bójka przetoczyła się przez hotel Holiday Inn w okolicach Pittsburgha w Stanach Zjednoczonych.    

32-letni dentysta, David W. Wielechowski i 25-letnia Christa Vattimo pobrali się miesiąc temu na Bahamach, ale uroczyście złożyli przysięgę jeszcze raz w sobotę w obecności 150 zaproszonych gości. Nikt nie przewidywał jednak, że będą aż tak hucznie świętować.

Bójka zaczęła się w nocy z soboty na niedzielę, kiedy para młoda wchodziła do pokoju na siódmym piętrze hotelu w Ross Township, niedaleko Pittsburgha. Nie wiadomo, co było przyczyną kłótni młodych. Zdenerwowany pan młody jednym ciosem karate powalił na podłogę pannę młodą. Dwóch gości z innego wesela, które odbywało się obok, usłyszało krzyki kobiety i przybiegło z pomocą. Kiedy usiłowali powstrzymać Wielechowskiego od dalszych rękoczynów, niespodziewanie rzuciła się na nich ta, którą chcieli ratować. I się zaczęło.

Walka przeniosła się z hallu do windy, a stamtąd do recepcji hotelu. Tam bójka rozgorzała na dobre. Para zaczęła rzucać metalowymi donicami z kwiatami w kierunku mężczyzn, którzy próbowali rozdzielić walczących.

- Było gorąco - zapewnia sierżant Dave Syska. Kiedy na miejsce przybyła policja, dentysta leżał na ziemi, a jego świeżo poślubiona małżonka "wydzierała się na całe gardło" i była najwyraźniej pod silnym wpływem alkoholu. Teraz oboje będą musieli odpowiedzieć za zamieszanie przed sądem.

Noc poślubną młodzi spędzili w areszcie w oddzielnych celach . Chrisa Vattimo opuściła budynek policji w towarzystwie ojca, wciąż ubrana w suknię ślubną. David Wielechowski sam udał się do domu - z podbitym okiem, ubrany w spodnie od smokingu, zakrwawioną koszulkę i jeden but.

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS !

Więcej o: