Rozpacz posłanki Szczypińskiej? Nie będzie ślubu z Kaczyńskim

Deserowy przegląd prasy: Znana wróżka Sybilla nie pozostawiła posłance Jolancie Szczypińskiej złudzeń. Były premier pozostanie kawalerem. Czy to oznacza, że wysiłki parlamentarzystki okażą się daremne? Niekoniecznie...  

To brzmi jak wyrok: linia słońca zatrzymała się na linii serca, co wskazuje na czekające panią porażki w sprawach uczuciowych - takimi słowami wróżka Sybilla rozwiała nadzieje Jolanty Szczypińskiej na związanie się z Jarosławem Kaczyńskim .

Poza sprawami sercowymi, wróżka zajęła się także życiem zawodowym posłanki Szczypińskiej: linia słońca skręca na linię księżyca, co pokazuje wsparcie w karierze zawodowej wysoko postawionego przyjaciela.

Czy chodzi tutaj o byłego premiera? Tego niestety z dłoni pani posłanki nie udało się odczytać.  

Jolanta Szczypińska mimo to nie poddaje się. Ma ku temu powody - Sybilla na zakończenie pocieszyła ją, że "widzi przy niej mężczyznę" - jest to tylko kwestia czasu. Trzymamy więc kciuki za panią Szczypińską!

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ. Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS!

Więcej o: