Totalny odjazd? Samochód wraz z kierowcą zdmuchnięty na dach domu

To nie było tornado, ani huragan. Po prostu zawiało trochę mocniej niż zwykle i już pojawiły się problemy. Takie jak np. samochody zwiewane z drogi na dachy okolicznych domów!   

Chińskie miasto Janbian padło ofiarą potężnego wiatru. Meteorologowie potwierdzają, że był to jeden z najsilniejszych zanotowanych w tym regionie. Wiało tak mocno , że w samochodach pękały szyby.

Pewien kierowca miał pecha , ponieważ w szczytowym momencie wichury akurat prowadził samochód. Szczęśliwie pokonał zakręt, kiedy nagle poczuł, że z jego samochodem dzieje się coś bardzo dziwnego ...

- Zanim zorientowałem się co się dzieje, mój samochód unosił się w powietrzu . Chwilę potem wylądował na dachu stojącego obok drogi domu, a ja razem z nim - powiedział reporterom kierowca.

Jak to się mogło stać? Okazuje się, że dom stał nieco niżej od poziomu drogi, dlatego możliwe było bezpieczne "dachowanie".

Ściąganie samochodu z domu z pewnością zajmie trochę czasu. Może mieszkańcy powinni pomiędzy dachówkami umieścić parkometr ?

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ.

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS !

Więcej o: