Masz ochotę na homara? Upoluj go!

Oto najlepszy sposób na połączenie automatów do gier i jedzenia. W Japonii coraz bardziej popularne stają się bary, które oferują homary złapane w specjalnym akwarium przez... samych klientów.   

Każdy z nas zna te automaty: gracz kieruje metalową "łapą" za pomocą drążka i stara się uchwycić zabawkę lub słodycz leżące na dnie. na nikim nie robi wrażenia łapanie pluszowych misi albo batoników. Japończycy postanowili urozmaicić klasyczną grę przez wprowadzenie nowy cel polowania - żywe homary .

Gra "Submarine Catcher" oferuje niezapomniane wrażenia . Złapanie homara za pomocą metalowego chwytaka nie jest łatwe, ponieważ skorupiaki są bardzo zwinne i zgrabnie uciekają głodnemu graczowi. Oczywiście po złapaniu upolowany homar jest przyrządzany wedle życzenia klienta.

Oto krótnie nagranie z łowów:

A co, jeśli nie uda się złapać kolacji ? Spokojnie, japońskie miasta, takie jak Osaka, oferują wiele innych morskich przysmaków. Co powiecie na pieczone kulki z macek ośmiornic? Niestety, są one od razu podawane gotowe, nie trzeba na nie polować.

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ.

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS !

Więcej o: