Ranking: najdziwniejsze napoje świata

Na nikim nie robią wrażenia zwykle napoje i soki. Jak dziś zdobyć klientów? Trzeba mieć pomysł nie tylko na wyjątkową kampanię reklamową, ale także zaskakujący smak. Martini o smaku bekonu? Ogórkowa Pepsi? To tylko czubek góry lodowej...  

Bez zbędnego wstępu, oto lista najdziwniejszych napojów świata według serwisu www.divinecaroline.com :

1. Piwo o smaku pizzy - jest to oczywiście pomysł amerykański. Tom i Athena Seefurth, właściciele włoskiej restauracji najwyraźniej stwierdzili, że przygotowywanie pizzy po prostu nie wystarcza. Wymyślone przez nich piwo zdobywa popularność nie tylko wśród klientów ich lokalu.

2. Bekonowe martini - trudno sobie nawet wyobrazić wyobrazić smak tego wynalazku. Butelki są sprzedawane wraz z plastrami bekonu pływającymi na dnie

3. Dietetyczna woda - jesteśmy w stanie zrozumieć dieteczyne napoje Pepsi czy Coca-Coli. Co jednak można zrobić z wodą, aby była zdrowsza i bardziej dietetyczna? Japończycy najwyraźniej uważają, że to fantastyczny pomyśł.

4. Pepsi o smaku ogórka - ... ogórka? Dostępne oczywiście tylko w Kraju Kwitnącej Wiśni...

Nasi stali czytelnicy na pewno pamiętają piwo dla dzieci, które intensywnie reklamowane jest w Japonii. Warto wspomnieć też o piwie o smaku ryby - to już jest brytyjski pomysł.

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ.

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS !

Więcej o: