Prezenterka nagich wiadomości: robię to dla mojego syna

Na pewno pamiętacie historię o rekrutacji pań, które gotowe byłyby rozbierać się w trakcie prezentowania w telewizji wiadomości. Mamy dla wszystkich świetną wiadomość - poszukiwania odważnej pani zakończyły się sukcesem.   

27-letnia samotna matka Lisa Lewis jest pierwszą w Nowej Zelandii prezenterką wiadomości, która występuje nago . Została zatrudniona w programie "Naked News Flash" stacji ALT TV. Jest to skrót wiadomości emitowany o 22.

Naked News Flash - zapowiedź

Skąd pomysł na tak oryginalną pracę ? Świeżo upieczona dziennikarka przyznaje, że jej syn zapewnia jej motywację . Dzięki niemu 27-latka ma siłę, aby pracować na dwóch etatach . Praca w telewizji nie jest jedynym pani Lewis

Poza rozbieranymi wiadomościami , Lisa jest ekskluzywną damą do towarzystwa . Jej ceny są bardzo wysokie, od 2 tys. dolarów za godzinę do 10 tys. za weekend.

- Jestem dumna ze wszystkiego, co robię w życiu. Moje ceny są wysokie, ponieważ oferuję jakość, a nie ilość. Zarabiam odpowiednio dużo, aby zapewnić mojemu synowi doskonałą edukację - mówi dumna matka.

Lewis nie ujawnia listy klientów , ale wiadomo, że jest najdroższa w całym kraju . Nic nie wiemy też o rodzinie nagiej prezenterki, ale na pewno będziemy informować o rozwoju jej kariery.

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ.

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS !

Więcej o: