Prezenterka nagich wiadomości - nowe fakty!

CZYTELNICY DONOSZĄ. Wczoraj napisaliśmy o Lisie Lewis, nowej prezenterce rozbieranych wiadomości. A dzisiaj, dzięki naszemu czytelnikowi Radkowi, wiemy o niej wszystko!  

27-letnia Lisa Lewis pracuje ''Naked News Flash'' - pierwszych rozbieranych wiadomościach w Nowej Zelandii. - Poszukiwania odpowiedniej kandydatki trwały długo, ale udało się - wyjaśnia producent programu. Lisa jest kandydatką doskonałą, bo hmm... profesjonalną. Ale ma jeszcze inną twarz.

- Uwielbiam wyścigi samochodowe - podkreśla 27-latka. Dziewczyna sama jest kierowcą i niebawem zadebiutuje na torze. - Marzę o Porsche Cayenne Turbo. W takim samochodzie czułabym się bardzo sexy - mówi Lewis i dodaje, że jej ulubionym drinkiem jest tequila, a ulubioną książką książka kucharska. Wszystkich nowych fanów Lisy zapraszamy tutaj . Można dowiedzieć się wszystkiego!

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ. Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl !

Więcej o: