Człowiek-ptak zbudował gniazdo na 13 piętrze

Artyści nie przestają nas zadziwiać. Na pewno pamiętacie Niemców z wszami na głowach. Mamy dla was kolejną dziwną historię ze świata stuki. Oto mężczyzna, który na jednym z Rotterdamskich wieżowców zbudował wielkie... ptasie gniazdo! Oczywiście nie mógł go tak zostawić, więc zamieszkał w nim razem z ogromnym jajem.   

Budowa gniazda zajęła pomysłowemu artyście 6 tygodni . Na całą konstrukcję składają się gałęzie połączone klejem i wyłożone od środka pianką.

Gniazdo wisi na wysokości 13 pietra na wieżowcu Weena Tower. Mężczyzna jest w środku przypięty specjalnymi szelkami. Jak czytamy na jego stronie , czas upływa mu powoli, głównie na obserwowaniu ruchu ulicznego, podziwiających go przechodniów oraz zachodów i wschodów słońca. Co jakiś czas można usłyszeć jak człowiek - ptak głośno gwiżdże . Może chce w ten sposób zapoznać się z ptasią społecznością jego miasta?

Jakby tego było mało, na chodniku pod gniazdem leży wielkie jajo .

Nie do końca rozumiemy o co w tym dziele sztuki chodzi . Jak wynika ze strony internetowej całego przedsięwzięcia, w gnieździe jest głębszy sens . Niestety, nie udało się go nam odszyfrować. Być może uda się to Rotterdamczykom, wśród których nietypowy widok wzbudza ogromne zainteresowanie.

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ.

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji

Więcej o: