Ziobro i Kotecka: Nareszcie razem!

Deserowy przegląd prasy. Cała Polska w końcu mogła zobaczyć Zbigniewa Ziobrę i Patrycję Kotecką razem - donosi ''Super Express''. Sensacyjne zdjęcie ujawnił tygodnik ''Newsweek''.

I nie potrzebne było czarne BMW , ani tym bardziej czarna wołga. Żaden paparazzi nie musiał się zaczajać i ''strzelać'' aparatem z ukrycia, żeby potwierdzić krążące od dawna plotki. Wspólne zdjęcie byłego ministra sprawiedliwości i największej gwiazdy TVP, na które w napięciu czekał cały kraj, spokojnie leżało w szufladzie Piotra Śmiłowicza z ''Newsweeka''.

Para zna się nie od dziś. Na odnalezionym w archiwum zdjęciu Zbigniew Ziobro w uroczym, niebieskim sweterku i piękna, jak zawsze, Patrycka Kotecka uśmiechają się szeroko do obiektywu fotografa.

Najwyraźniej tych dwoje dobrze czuje się w swoim towarzystwie. Dlaczego zatem skrywają łączące ich uczucie - zastanawia się ''Super Express''. Czy warto dłużej zaprzeczać faktom? - Niech się pokażą! - wzywa gazeta.

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ. Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NASna deser.pl@gazeta.pl!

Więcej o: