Bliźniaczki odnalazły się po ponad 30 latach

Bliźniaczki, które przez pomyłkę rozdzielono w szpitalu po narodzinach, odnalazły się po przeszło 30 latach dzięki sprzedawczyni w butiku.  

Pracownica butiku przyjaźniła się z jedną z bliźniaczek . Jej siostrę spotkała przypadkowo w swoim sklepie. Pomyłkowo wzięła ją za swoją przyjaciółkę i zdziwiła się, gdy ta nie odpowiedziała na powitanie .

Sprzedawczyni zaaranżowała spotkanie dwóch jednakowo wyglądających kobiet w 2001 r. Te, po zrobieniu badań DNA, dowiedziały się, że są siostrami.

Bliźniaczki przyszły na świat w marcu 1973 r. w szpitalu w Las Palmas. Jedna z sióstr została pomyłkowo zamieniona z dzieckiem innej kobiety i była wychowywana przez ludzi, którzy nie byli jej biologicznymi rodzicami. Druga zaś dorastała z "siostrą bliźniaczką", która nie była z nią spokrewniona.

35-letnie obecnie bliźniaczki i rzekoma siostra jednej z nich domagają się od szpitala, w którym przyszły na świat i zostały zamienione, odszkodowania w wysokości trzech milionów euro.

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ.

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl !

Więcej o: