Gangster chciał zabić sędziego, teraz boi się wyroku

Dobra rada: jeśli jesteś znanym mafiozo i właśnie trwa Twoja sprawa w sądzie, NIGDY nie planuj morderstwa sędziego. Pewien amerykański gangster, który właśnie to zrobił, boi się, że otrzyma niesprawiedliwy wyrok. Słusznie?   

Nieujawniowny z imienia lub nazwiska jeden z bossów nowojorskiej mafii stanął przed obliczem sprawiedliwości. Jego obrońcy chcą odsunięcia sędziego prowadzącego rozprawę. Dlaczego? Argumenty są rzeczywiście bardzo mocne i w dodatku oryginalne. Ich klient chciał zlecić morderstwo sędziego prowadzącego rozprawę. Na szczęście, plan został udaremnione a sprawa dołączona do akt oskarżenia.

Według adwokatów gangstera, sędzia Nicholas Garaufis może być nieobiektywny przy wydawaniu wyroku. We wniosku o odwołanie pada pytanie czy Garaufis nie będzie "żywił negatywnych uczuć wobec osoby, która usiłowała go zabić. Może to doprowadzić do wydania niesprawiedliwego i nieobiektywnego wyroku.

Wydaje nam się, że jest w tym trochę racji. Garaufis nie będzie przecież chciał uniewinnienia oskarżonego w nagrode za próbę zamachu

TUTAJ przeczytaj też inne śmieszne historie z sal sądowych.

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ.

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl !

Więcej o: