Nicolas Sarkozy zapatrzony w piękną polską posłankę

Deserowy przegląd prasy. Carla Bruni powinna czuć się zazdrosna. Prezydent Francji Nicolas Sarkozy w czasie wizyty w polskim Sejmie nie mógł oderwać wzroku od posłanki Joanny Muchy z PO - donosi ''Super Express''.  

Relację z wizyty Nicolasa Sarkozy'ego minuta po minucie możesz przeczytać na zaprzyjaźnionym serwisie Politbiuro.

Polskie kobiety są najpiękniejsze. Wszyscy na świecie to wiedzą. Przekonał się o tym również prezydent Francji w trakcie wczorajszej wizyty w naszym kraju. Sarkozy'emu nie towarzyszyła obecna żona, piękna modelka i piosenkarka Carla Bruni . Być może wiele osób odczuło z tego powodu pewien niedosyt, ale długo oczekiwanemu gościowi najwyraźniej nie przeszkadzał brak małżonki.

Towarzystwo pięknych Polek najwyraźniej przypadło do gustu prezydentowi Francji. A zwłaszcza jednej. Jak donosi ''Super Express'' Nicolas Sarkozy wprost nie mógł oderwać wzroku od posłanki Joanny Muchy !

- Wyraźnie zaciekawiony, ukradkowo zerkał w jej kierunku - pisze gazeta. Ale na ukradkowych spojrzeniach się nie skończyło. Kiedy opuszczał salę sejmową, posłanka Mucha znalazła się niebezpiecznie blisko prezydenta Francji. Ten najwyraźniej nie mógł już dłużej opierać się urokowi pięknej kobiety. Przerwał rozmowę z towarzyszącym mu Lechem Kaczyńskim i... zlustrował posłankę od góry do dołu!

Joanna Mucha odmówiła komentowania zachowania głowy państwa.

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ. Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl !

Więcej o: