Czy Donald Tusk pamiętał o Dniu Dziecka... własnych dzieci?

DESEROWY PRZEGLĄD PRASY. Szykuje się awantura w rodzinie Tusków- donosi ''Super Express''. Poszło o...Dzień Dziecka. Syn premiera żali się gazecie, że w domu nigdy nie dostawał prezentów w to święto. A na uroczym zdjęciu sprzed lat Donald Tusk wygląda na takiego troskliwego tatę...

Jedyne co Michał Tusk pamięta, to skromne kieszonkowe wypłacane przez rodziców w Dniu Dziecka. - Prezentów nie jestem sobie w stanie przypomnieć. Chyba musiało być ich mało - ze śmiechem wyznaje gazecie. Być może razem z siostrą otrzymywali jakieś drobne upominki, ale jakie...?

Co innego jednak twierdzi żona premiera, Małgorzata Tusk . - Kiedyś nie było roku, byśmy o tym dniu nie pamiętali. To chyba Michał zapomniał, co dostawał! - mówi mama Michała. I kto ma rację?

Według Małgorzaty Tusk dzieci dostawały zabawki w tym dniu: syn klocki Lego i kolejki elektryczne, a córka pluszowe misie. Były też wspólne wyprawy do zoo. Michał nie pamięta nic z tych rzeczy. Tak to już jest, jak dzieci dorastają.

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ. Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NASna deser.pl@gazeta.pl!

Więcej o: