Najwygodniejsze więzienie świata? Tylko dla bossów mafii!

Tego nie powstydziłby się najlepszy hotel! Plazmowy telewizor, dwie lodówki, wielkie łóżko i zestaw broni - takie wygody zobaczyli policjanci, gdy weszli do więziennej celi jednego z największych gangsterów Brazylii. Odsiadujący wyrok za przemyt narkotyków boss mafijny umiał się ustawić za kratkami.   

Genilson Lino da Silva nawet odsiadując wyrok pozostaje groźny. Udało mu się utrzymać kontrolę nad swoim przestępczym imperium. A jak wiadomo, miejsce pracy gangstera musi mieć zapewnione odpowiednie wygody. Co więc można było znaleźć w celi da Silvy? Między innymi telewizor plazmowy, dwie lodówki, małą siłownię i wielkie łóżko.

Oczywiście, przestępca mieszkał w celi sam . Inni więźniowie muszą tłoczyć się po kilku w jednym pomieszczeniu. Da Silva mógł wprawdzie miec nieco tłoczno, ale to przez miniaturowy arsenał broni oraz 172 tys. dolarów w gotówce. Pieniądze najprawdopodobniej pochodziły z przemytów oraz nielegalnego hazardu w więzieniu.

Jakby tego wszystkiego było mało, czterogwiazdkowa cela została odkryta... przypadkiem! Policja chciała przesłuchać da Silvę w związku z podejrzeniem, że wciąż ma on wpływ na swoją przestępczą organizację. Gdy fukcjonariusze zobaczyli w jakich warunkach odsiaduje wyrok pan da Silva, ich podejrzenia najprawdopodobniej przekształciły się w pewność...

Obecnie policja ustala na ile służba więzienna wiedziała o wygodach gangstera i jak udało mu się to wszystko zdobyć.

Nurtuje nas tylko jedno - po co mu były w celi dwie lodówki?

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ.

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl !

Więcej o: