Gratulujemy! Wygrała pani swój pogrzeb

Elain Fulps jest podekscytowana nagrodą, ale nie spieszy się z jej odbiorem. Pogrzeb wart 10 tys. dolarów był nagrodą w konkursie towarzyszącym we wtorek rozgrywkom baseballowym w miejscowości Grand Prairie w Teksasie - podała agencja AP.  

Ron Alexander, przedstawiciel sponsora nietypowego konkursu Oak Grove Memorial Gardens, zapewnił, że wygrana jest ważna dożywotnio. Prędzej zgaśnie Elaine Fulps, niż wygaśnie termin odbioru nagrody.

- Już wiele razy mało brakowało, a bym wykitowało - stwierdziła 60-letnia zwyciężczyni. Z powodu różnych problemów zdrowotnych przeszła około 20 operacji w swoim życiu . - Bóg ciągle trzymał mnie tutaj z jakiegoś powodu: żebym wygrała pogrzeb - ironicznie zauważyła kobieta.

Trumnę i miejsce na grób Fulps wybierze, jak tylko wydobrzeje. - Chcę spocząć w cieniu drzewa, które ochroni od spiekoty teksańskiego słońca - powiedziała gazecie ''The Dallas Morning News''. - I mam nadzieję, że nie będzie tam żadnych zwierząt. Nie chcę, żeby ktoś mnie podlewał - dodała.

W ponurej imprezie na przedmieściach Dallas uczestniczyło wiele osób. Niektórzy przybyli ubrani w czarne stroje lub przebrani za śmierć. Zawodnicy mogli wykazać się w takich konkurencjach, jak wyścig karawaniarzy, zawijanie mumii , czy też konkurs na mowę pogrzebową.

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ.

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl !

Więcej o: