Piosenka Carli Bruni rani i obraża Kolumbijczyków?

Najnowszy utwór piosenkarki i pierwszej Damy Francji rani Kolumbijczyków. Przeczytaj dlaczego.   

W tekście do utworu nie byłoby zapewne nic szokującego, gdyby nie fakt, że artystka śpiewa o kolumbijskiej kokainie! - Jesteś moim narkotykiem , bardziej zabójczym niż heroina z Afganistanu, groźniejszym niż kolumbijska kokaina- tak brzmi jeden z fragmentów piosenki cytowany przez dziennik "Le Figaro".

Media zastanawiają się, czy aby na pewno owym "narkotykiem" jest Nicolas Sarkozy , zaś kolumbijski minister spraw zagranicznych jest całym zajściem niezwykle zasmucony. - Ponieważ to pada z ust małżonki prezydenta, uważamy to stwierdzenie za bardzo raniące dla Kolumbii - powiedział minister Fernando Araujo.

Jak wiadomo, Kolumbia to największy światowy producent kokainy, który od lat walczy z narkobiznesem. Kraj apeluje więc o pomoc, także u Francji, w zwalczaniu handlu używkami.

Cała płyta o intrygującym tytule "Jak gdyby nic się nie stało" wraz z kontrowersyjną piosenką ukaże się we Francji 21 lipca.

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ.

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl !

Więcej o: