Bush: Podoba mi się Twoja żona, Nicolas

Jak donosi BBC: Pożegnalna wizyta prezydenta USA w Europie poza wymiarem politycznym przynosi nam kolejne ciekawe cytaty z George'a Busha. Tym razem amerykański przywódca nie zaliczył wielkiej wpadki - po prostu bardzo pochlebnie wyraził się o żonie prezydenta Francji. Zbyt pochlebnie?  

Carla Bruni

przyciąga uwagę całego świata - od mediów po najważniejszych światowych polityków. Pierwsza dama Francji ewidentnie wpadła w oko prezydentowi Georgowi Bushowi , który spotkał się z nią i jej mężem podczas swojej ostatniej, wielkiej podróży zagranicznej.

- Doskonale rozumiem, dlaczego się z nią ożeniłeś . To naprawdę mądra, dobra kobieta - miał powiedzieć Bush do Nicolasa Sarkozy'ego w trakcie przerwy pomiędzy poważnymi rozmowami politycznymi. Niestety, nie wiadomo, czy Sarkozy zrewanżował się Bushowi podobną opinią o pierwszej damie USA.

- To bardzo interesujący człowiek. Nasze rozmowy są zawsze wyjątkowo konkretne - George Bush nie szczędził komplementów także samemu Sarkozy'emu ( zobacz wideo ). Może te "konkretne rozmowy " dotyczyły wspólnego im obu gust w kobietach.

Nie jest tajemnicą, że obaj politycy bardzo się lubią , pomimo znacznych różnic w polityce zagranicznej ich państw. Widocznie spór o Irak i Iran nie przesłania tego, co dla obu mężczyzn jest naprawdę ważne...

Przeczytaj też o innych śmiesznych historiach z Bushem w roli głównej.

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ.

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl !

Więcej o: