Porwał byłą narzeczoną i zmusił ją do prasowania

To nie było klasyczne porwanie dla okupu. Mężczyzna uprowadził eks-narzeczoną, zawiózł prosto do własnego mieszkania i... kazał jej  prasować swoje ubrania! W planach miał pewnie też odkurzanie i pranie... Policja błyskawicznie uwolniła porwaną.   

43-letni mieszkaniec Genui porwał swoją byłą narzeczoną, a następnie zawiózł ją do swojego domu i zmusił do umycia piętrzących się naczyń i prasowania.

Został aresztowany przez karabinierów i odpowie za uprowadzenie.

W sobotni wieczór Włoch wszedł do pubu, w którym była jego była 30-letnia narzeczona, a następnie na oczach jej koleżanki oraz wielu innych gości wyprowadził ją z lokalu, wsadził do samochodu i zawiózł do domu.

Karabinierów zawiadomiła przyjaciółka kobiety podając adres sprawcy uprowadzenia. Gdy funkcjonariusze weszli do jego domu, zobaczyli, że mężczyzna grożąc kobiecie kazał jej zmywać i prasować. Porywacz został zatrzymany. Nie może liczyć na żadną okoliczność łagodzącą, ponieważ już wcześniej był karany.

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ.

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl!

Więcej o: