Najdroższy hamburger świata - rekord pobity

Wszystko drożeje - hamburgery też. Burger King w Londynie sprzedaje od środy najprawdopodobniej najdroższe hamburgery na świecie

Dotychczas najdroższe hamburgery na świecie , o których niedawno pisaliśmy, sprzedawało pewne bistro w Nowym Jorku, inkasując za każdą ekskluzywną bułeczkę z kotletem i białymi truflami ok. 80 euro (w przeliczeniu) - poinformowała rzecznika Księgi Rekordów Guinnessa. Aż do wczoraj.

Od środy najdroższy hamburger na świecie kosztuje już prawie 120 euro (w przeliczeniu). Tyle trzeba zapłacić za przysmak ze słynnej japońskiej wołowiny z Kobe, z białymi truflami i irańskim szafranem, hiszpańską szynką Pata Negra i specjalnym rodzajem soli.

Burger King nie zwrócił się, przynajmniej na razie, o wpis do Księgi Rekordów Guinnessa. Sieć fast foodów swe najdroższe hamburgery na świecie sprzedaje tylko w jednym londyńskim lokalu. W środę rano znalazło się już kilku chętnych.

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ.

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NASna deser.pl@gazeta.pl!

Więcej o: