Pechowy złodziej: przyłapany po raz 3 na tym samym przestępstwie

Trzeba mieć wyjątkowego pecha i być niezwykle upartym, żeby w ciągu 4 miesięcy 3 razy popełnić to samo przestępstwo i zostać 3 razy złapanym w ten sam sposób. Tyle razy James Milsom włamywał się do nieoznakowanych, podstawionych wozów policyjnych. Złodziej został ponownie złapany dzięki ukrytej w samochodzie kamerze.  

Pechowy włamywacz opanował swoją "sztukę" do perfekcji. Nagranie z kamery pokazuje jak 21-latkowi zbicie szyby i wyjęcie nawigacji zajmuje dosłownie 6 sekund. Nie przewidział jednak obecności kamery w samochodzie, z czego z pewnością cieszą się policjanci .

Chłopak po raz kolejny kradł nawigację satelitarną . Popełnił przestępstwo zaledwie 6 tygodni od ostatniego pobytu w areszcie. Dzięki nagraniu funkcjonariusze nie mają wątpliwości, kto jest winny. - Niektóre z fotografii, które posiadamy, są naprawdę bardzo dobrej jakości - przekonuje komisarz Ian Wylie.

Milsom poszedł za kratki na kolejne 14 tygodni. Szkoda tylko, że nie wyciągnął żadnych wniosków ze swoich poprzednich nieudanych prób kradzieży.

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ. Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl !

Więcej o: