Zemsta kucharza - włos w jedzeniu

Ryan Kropp, były kucharz, tak bardzo wkurzył się na niezadowolonego z jedzenia klienta, że postanowił się zemścić. Sąd uznał jednak, że włosy w jedzeniu to lekka przesada.

24-letni Kropp pracował w restauracji Texas Roadhouse w miejscowości West Bend w stanie Wisconsin. Według jego zeznań do incydentu doszło, gdy jeden z klientów poskarżył się kierownikowi restauracji na zbyt mocno wysmażony stek. Zdążył wcześniej jednak skonsumować prawie w całości danie przyrządzone niezgodnie z zamówieniem i odmówił przyjęcia nowej porcji.

Mimo to kierownik kazał Kroppowi przygotować nowy stek - na wynos. Mięso miało być tym razem średnio wysmażone, zgodnie z życzeniem klienta. Dla urażonej dumy kucharza tego było już za wiele. Inny pracownik kuchni zeznał, że Kropp zrobił w mięsie niewielkie nacięcię i włożył coś do środka. Jak się później okazało, był to włos.

Mężczyzna tłumaczył, że zdenerwowała go odesłanie przez klienta dania. Uznał, że jest to zwykła próba wymuszenia dodatkowej, darmowej porcji.

Z powodu incydentu z włosami został zwolnionyz pracy 23 lutego tego roku i oskarżony o umieszczenie ciała obcego w żywności. Za ten wybryk można spędzić w więzieniu nawet 3,5 roku.

W czwartek mężczyzna przyznał się do winy. Wyrok ma zostać ogłoszony w sierpniu.

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ.

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NASna deser.pl@gazeta.pl

Więcej o: