Burdel na kółkach zatrzymany przez policję

Nielegalny burdel na kółkach odbył swoją ostatnią podróż po drogach i bezdrożach Florydy, zanim dopadła go amerykańska policja.  

Ubrani po cywilnemu detektywi z Miami Beach musieli zapłacić prawdopodobnie 40 dolarów za wejściówkę do tego mobilnego przybytku rozkoszy , zanim zatrzymali wszystkich pasażerów nietypowego pojazdu. Półnagie panie oferowały w środku wozu swoje niezapomniane usługi.


Amerykański burdel na kółkach

6 aresztowanych osób, łącznie z kierowcą, będzie musiało teraz odpowiedzieć na szereg zarzutów, m.in. transport w celu świadczenia usług seksualnych i prowadzenia działalności bez wymaganej licencji .

Czarny podłużny bus kursował w okolicach South Beach , popularnej wśród turystów i bywalców klubów plaży. Kiedy policjanci w niedzielę wkroczyli do burdelu na kółkach, w środku znaleźli w pełni wyposażony bar i kilka młodych pań, odzianych jedynie w skąpe majteczki.

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl !

Więcej o: