Wystawiła na eBay... swoją druhnę

Na aukcjach internetowych ludzie wystawiają różne dziwne rzeczy: przyjaciela na Naszej Klasie, skodę Jożina z Bażin czy karnego dla Austrii. Pewien Australijczyk chce sprzedać nawet całe swoje życie! Kelly Gray nie posunęła się aż tak daleko. Na aukcji eBay wystawiła zaledwie... możliwość bycia jej druhną.  

Kelly Gray jest zwykłą dziewczyną, która wychodzi za mąż. Ani 23-letnia fryzjerka, ani jej przyszły małżonek, Karl Gau, nie zarabiają zbyt wiele. Ich wspólne zarobki roczne wynoszą 32 tys. dolarów. To niewiele dla pary, która wychowuje roczną córeczkę.

Dlatego, organizując ślub i wesele szukają oszczędności, gdzie się da. Muzyka z odtwarzacza zamiast DJ'a, tort własnej roboty. I aukcja. Wpadli na tak niecodzienny pomysł, wychodząc z założenia, że po co wydawać , jeśli na przedsięwzięciu jeszcze można zarobić .

Panna młoda ma nadzieję, że dochód z aukcji pokryje wydatki nie tylko na suknię ślubną i buty. Zapewnia, że osoba która złoży najwyższą ofertę, niezależnie od tego kim będzie, na pewno będzie obecna na ślubie. Życzymy powodzenia!

Zobacz też inne dziwne aukcje.

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl !

Więcej o: