Wchodzisz do basenu, a tam... rekin

Szukał towarzystwa? Rekin wskoczył, a właściwie został wepchnięty przez dużą falę, do basenu na jednej z najpopularniejszych plaż w Sydney w piątek.    

1-metrowy rekin pojawił się w otwartym basenie na plaży Cronulla, należącym do klubu surfingowego Cronulla Surf Lifesaving Club. - Był całkiem spokojny, po prostu pływał sobie w kółko od jednego końca basenu do drugiego - powiedziała Robyn Cole , rzeczniczka klubu.

Niespodziewanym gościem zajęli się pracownicy odpowiednich służb. Rekin został schwytany, a następnie bezpiecznie przetransportowany i wypuszczony do oceanu.

Intruz musiał pojawić się w basenie w nocy. Nie jest jasne jednak, kiedy dokładnie został zauważony. - Zabawna sytuacja : niektórzy z naszych gości przychodzą popływać codziennie już o 6 rano, kiedy dopiero świta. Pewnie go nawet nie zauważyli - śmieje się Robyn Cole. Nam nie wydaje się to jednak śmieszne .

Rzeczniczka klubu zapewniła, że rekin pojawił się w ich basenie po raz pierwszy. - Mieliśmy już foki i delfiny na plaży, ale jeszcze nigdy nie słyszałam o rekinie, który wpadł do basenu - twierdzi Cole.

Zobacz też:

Zdjęcia największego basenu na świecie - tam dopiero rekin mógłby sobie pohulać!

70-latka chce zaprosić do basenu stado wygłodniałych rekinów i wykąpać się z nimi.

ZNAJDZIESZ NAS TEŻ NA DESER.PL!

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl !

Więcej o: