Psy i koty to przeżytek! Oto zwierzę domowe XXI wieku: owca

Waży 130 kilogramów i uwielbia oglądać telewizję. Ma luksusową zagrodę i kocha herbatniki. O jakim zwierzęciu domowym tutaj mowa? O... owcy przygarniętej przez parę Brytyjczyków!  

To brytyjskie małżeństwo stawia na oryginalność. David Palmer i Caroline Clements mogliby sprawić sobie rybki lub

kota

. Wolą jednak swoją owcę! Nie jest to jednak typowa owca. Nick Boing, bo tak ma na imię, waży ponad 130 kilogramów, lubi herbatniki i oglądanie telewizji wraz z Davidem.

Jak owca znalazła się u Davida i Caroline? Para była wraz z córką na wycieczce na wsi, gdy nagle zobaczyli samotne zwierzę na polu.

- W pobliżu nie było innych owiec, więc zabraliśmy ją . Nie znałem się wtedy kompletnie na owcach, pojechaliśmy więc na najbliższą farmę i zostawiliśmy nasz numer telefonu. Nikt jednak się z nami nie skontaktował, postanowiliśmy więc zająć się biedną owieczką - opowiada szczęśliwy opiekun Nicka.

Początki były bardzo trudne: - Karmiliśmy Nicka mlekiem z butelki , którą kupiliśmy kiedyś dla naszej córki. Po każdym takim posiłku nasza owieczka była pełna energii i biegała po całym domu . - kontynuuje opowieść David.

Nick najprawdopodobniej nie miał zapewnionej klasycznej owczej diety, dlatego tak mocno brzybrał na wadze. Grubasek jest tak udomowiony, że nie chce nawet podchodzić do innych owiec. W ogródku swoich właścicieli ma własną zadaszoną zagrodę z oknami i dywanem. Pomimo tych wyjątkowych w owczym świecie wygód Nick najwięcej czasu spędza w domu, przed telewizorem .

Zwierzęta czasem radzą sobie same! Ten kot wychowuje małą pandę

Pewien mężczyzna zamienił żonę na... kozę!

Naprawdę grube zwierzaki!

Lew też może być zwierzęciem domowym

ZNAJDZIESZ NAS TEŻ NA DESER.PL!

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl !

Więcej o: